Veiling

Dinsdag 12 maart starten we met ons eerste van vijf events, namelijk de veiling! De inloop start om 18:00 en de veiling start om 19:00 (blok 1) en 21:00 (blok 2)

Ding mee naar een van de originele lichtbakken, een iconische Saarein badeend, een diner bij Vuurtoren-eiland, unieke Anne+ kostuums , originele schilderijen van The Vulva Gallery, of een vingerworkshop bij Mail & Female.

Blok 1

Saarein

Piano

Lichtbak

Badeend

Beker van de Oogstfeesten

Tegeltje in Saarein

2 kaartjes voor het Paradiso feest

Aansteker Saarein

Uitjes

2 kaartjes Melkweg met 3-gangen diner Bar Mimi

2 kaartjes Ball House of Vineyard

2 kaartjes Gay 80s & 90s feest

4 kaartjes Janey Festival

2 kaartjes generale Stopera

Overnachting en ontbijt in Volkshotel

3 dagen met 2 overnachtingen Limburg

Diner bij Vuurtoreneiland voor 2 met wijnarrangement

Whiskey proeverij 4 personen bij jou thuis of bij Saarein

Rondleiding + proeverij Brouwerij Homeland (max 10 pers.)

Blok 2

Bekend van

Anne+ kleding

Schrijfcursus Maartje Wortel

Zwemmen met Maartje Wortel en Femke Heemskerk

Gesigneerde plaat Merol

Boeken van Hanna Bervoets

Pretpakket van Mail & Female

Queer Gym schoenen, shirt & abonnement

Kunst

Artwork House of Vineyard

Twee kunstwerken Because My Love For Women

Twee schilderijen van The Vulva Gallery

Tapijt

2 tattoeages

Gouden glitter mantel van Kirsten van Teijn